Klasyfikacja Generalna

Miejsce Stanowisko Sektor Skład drużyny Team Runner Ilość ryb 3 x Big Fish
1 7 A Ernest Buć, Mariusz Stępień Piotr Bełkowski 8 56,375
2 8 A Marcin Kaźmierczak, Wojciech Gruszka 5 42,675
3 33 C Jakub Pisula, Daniel Kurzyński Sławomir Pisula 7 41,100
4 29 C Marek Karbownik, Daniel Jaszczyszyn Jakub Wieczorek 6 40,000
5 3 A Krzysztof Misiak, Adrian Rodak 5 39,750
6 12 B Janusz Badełek, Martyna Dadas Robert Retmański 4 37,225
7 31 C Patryk Gwiazda, Dawid Gratunik 6 33,750
8 32 C Marcin Gdowik, Witold Bełko 5 32,800
9 57 D Maciej Sobecki, Dariusz Adamczak 4 32,675
10 28 A Bartosz Chojnacki, Stanisław Chojnacki 5 31,175
11 38 C Łukasz Tetla, Sebastian Gryszko Adam Bytomski 5 30,975
12 27 A Mateusz Leyk, Grzegorz Henczel 3 30,650
13 25 A Andrzej Krawczyk, Mariusz Gramala Jacek Perliński 4 29,625
14 53 D Marcin Jarmuda, Adrian Graczyk 3 29,375
15 56 D Piotr Majchrzak, Tadeusz Biegun 3 28,400
16 30 C Mariusz Konacki, Robert Brzoza 4 27,125
17 45 D Adrian Modzelewski, Krzysztof Starzyński Hubert Michalak 4 27,125
18 55 D Mikołaj Zarzycki, Bartosz Jaworski 2 21,400
19 21 B Bartosz Michalak, Marcin Ziółkowski 2 18,600
20 26 A Zoran Radikovic, Sebastian Gołeczko 3 18,425
21 5 A Piotr Spławski, Marek Rogoziński 2 17,075
22 6 A Jan Arski, Piotr Bafia Piotr Bębacz 2 16,450
23 52 D Henryk Kolender, Krzysztof Szczodrok Tomasz Krupa 2 12,350
24 51 D Oskar Stasiak, Marek Woźniak 1 12,150
25 23 B Łukasz Szczęsny, Marek Szczęsny 1 11,100
26 14 B Maksymilian Szylar, Dariusz Walat Michał Drzał 1 11,050
27 11 B Dawid Skalski, Damian Majorczyk Natalia Rosiak 1 10,175
28 13 B Krzysztof Buć, Łukasz Fortuna Grzegorz Stępniewski 1 9,650
29 40 C Artur Tytz, Daniel Florczyk Arkadiusz Turowski 1 9,150
30 49 D Karol Majewski, Bartosz Szczygieł 1 8,400
31 2 A Kamila Chichocka, Jarosław Kudak 1 7,700
32 16 B Sobiesław Konior, Andrzej Bogdał 1 7,600
33 1 A Mateusz Świątek, Kacper Jachimowski 1 6,750

Klasyfikacja Sektorowa

Stanowisko Sektor Skład drużyny Team Runner Ilość ryb 3 x Big Fish
3 A Krzysztof Misiak, Adrian Rodak 5 39,750
28 A Bartosz Chojnacki, Stanisław Chojnacki 5 31,175
27 A Mateusz Leyk, Grzegorz Henczel 3 30,650
25 A Andrzej Krawczyk, Mariusz Gramala Jacek Perliński 4 29,625
26 A Zoran Radikovic, Sebastian Gołeczko 3 18,425
5 A Piotr Spławski, Marek Rogoziński 2 17,075
6 A Jan Arski, Piotr Bafia Piotr Bębacz 2 16,450
2 A Kamila Chichocka, Jarosław Kudak 1 7,700
1 A Mateusz Świątek, Kacper Jachimowski 1 6,750
12 B Janusz Badełek, Martyna Dadas Robert Retmański 4 37,225
21 B Bartosz Michalak, Marcin Ziółkowski 2 18,600
23 B Łukasz Szczęsny, Marek Szczęsny 1 11,100
14 B Maksymilian Szylar, Dariusz Walat Michał Drzał 1 11,050
11 B Dawid Skalski, Damian Majorczyk Natalia Rosiak 1 10,175
13 B Krzysztof Buć, Łukasz Fortuna Grzegorz Stępniewski 1 9,650
16 B Sobiesław Konior, Andrzej Bogdał 1 7,600
29 C Marek Karbownik, Daniel Jaszczyszyn Jakub Wieczorek 6 40,000
31 C Patryk Gwiazda, Dawid Gratunik 6 33,750
32 C Marcin Gdowik, Witold Bełko 5 32,800
38 C Łukasz Tetla, Sebastian Gryszko Adam Bytomski 5 30,975
30 C Mariusz Konacki, Robert Brzoza 4 27,125
40 C Artur Tytz, Daniel Florczyk Arkadiusz Turowski 1 9,150
57 D Maciej Sobecki, Dariusz Adamczak 4 32,675
53 D Marcin Jarmuda, Adrian Graczyk 3 29,375
56 D Piotr Majchrzak, Tadeusz Biegun 3 28,400
45 D Adrian Modzelewski, Krzysztof Starzyński Hubert Michalak 4 27,125
55 D Mikołaj Zarzycki, Bartosz Jaworski 2 21,400
52 D Henryk Kolender, Krzysztof Szczodrok Tomasz Krupa 2 12,350
51 D Oskar Stasiak, Marek Woźniak 1 12,150
49 D Karol Majewski, Bartosz Szczygieł 1 8,400

Podsumowanie wyników

Łączna waga ryb: 1 045,750 Ilość ryb: 104 Średnia waga ryby: 10,055

Big Fish

Big Fish - 23,275 kg

Ernest Buć, Mariusz Stępień

Mapa stanowisk

Patronat medialny

Sponsor sektora A

Sponsor sektora B

Sponsor sektora C

Sponsor sektora D

Sponsor Big Fish

Sponsor Big Fish